Home DesignY Kilka słów o #plisie

Kilka słów o #plisie

DSC00349

Jak ten czas szybko mija…  za nieco ponad miesiąc zakończy się pierwsza ogólnopolska edycja konkursu DesignY. Przygotowaliśmy więc dla Was kolejną prezentację produktową na temat plisy. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawa inspiracja do przygotowania swojego autorskiego projektu w konkursie. Moim zdaniem  zachwyca swoją funkcjonalnością i polecam ją każdemu, kto chce wybrać dobry produkt ochrony przed słońcem. Myślę jednak, że można ją jeszcze ulepszyć, upiększyć  lub po postu zmienić. Czekamy więc na Waszą plisę 2.0. Do dzieła!

plisa

W naszej prezentacji zabrakło odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz je w komentarzu pod postem lub napisz do nas na adres: designy@fundacjapraskdesign.pl